Decovil teikiamos paslaugos:

Užuolaidų modeliavimas

Patyrę mūsų dizaineriai atvyks pas Jus ir padės pasirinkti geriausią sprendimą. Vienoje vietoje labiau tinka užuolaidos, kitoje – romanetės ar austrijetės. Galima derinti skirtingas rūšis vienoje patalpoje. Prie bendro interjero pritaikysime lovatieses, pagalvėles, tekstilinius šviestuvų gobtuvus. Audinių, raštų ir spalvų pasirinkimas – taip pat labai svarbus geram rezultatui. Kai kuriose patalpose labiau tinka masyvūs ir vienspalviai, kitose – margi ir lengvi audiniai.

person writing on brown wooden table near white ceramic mug
person writing on brown wooden table near white ceramic mug

Užuolaidų siuvimas

Kvalifikuotos ir patyrusios siuvėjos įgyvendins kiekvieną, net ir aikštingiausią, Jūsų sumanymą. Išssirinkite medžiagą ir pasakykite, ko norite, o mes realizuosime!

white tape measure and gray scissors
white tape measure and gray scissors

Audinių prekyba

Užuolaidų audinį galėsite pasirinkti iš plataus asortimento. Parenkame Jūsų skonį ir skirtingus interjero stilius atitinkančią medžiagą. Kad būtų lengviau apsispręsti, konsultacijas suteiks kvalifikuoti mūsų dizaineriai. Dienines užuolaidas siūlome rinktis iš permatomų ar tankių, lygių ar raštuotų, sintetinio ar natūralaus pluošto audinių. Naktines - iš lygių ar raštuotų, plonesnių ar ypatingai tankių, sintetinio bei kombinuoto arba natūralaus pluošto. Plačioje spalvų ir raštų paletėje tikrai rasite audinių, harmoningai kuriančių jaukią darbo ir poilsio atmosferą.

Užuolaidų kabinimas

Ne tik pasiuvame gražias ir kokybiškas užuolaidas, bet jas atvežame ir pakabiname. Užuolaidas jau turite? Galime pakabinti ir jas.

Karnizų montavimas

Pasirinktą karnizą ar bėgelių sistemą mūsų meistrai pritvirtins Jūsų patalpose. Jeigu reikia, karnizą galime išlenkti kampu ar arkos ovalu. Dirbame greitai ir švariai. Po karzinų kabinimo, užuolaidų ar kilimo tikrai nereikės plauti.

Užuolaidų priežiūra

Prižiūrime, skalbiame ir lyginame užuolaidas. Tik paskambinkite ir mes atliksime viską, ką reikia: nukabinsime, išskalbsime, išlyginsime ir pakabinsime atgal. Net nepajusite, kaip Jūsų namuose vėl kabės švarios, gražios ir kvepiančios užuolaidos.